KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Digitalprint 16914101
nr 1691 4101
AnnaMaria Rogberg
(f. 1972), Sverige
Digitalprint, Badande flickor. Signerad, numrerad 25/120. Bladets mått: 65x64 cm, yttermått inklusive ram: 79,5x76 cm
AnnaMaria Rogberg Lindholm, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:02:56
1.500 kr
1.600 kr
AnnaMaria Rogberg
Läs mer om AnnaMaria Rogberg